Państwowa Inspekcja Pracy - szkolenie

W dniu 25 maja 2023 roku w siedzibie Państwowej Inspecji Pracy w Toruniu odbyło się szkolenie przeprowadzone przez kierownika Oddziału Państwowej Inspekcji Pracy w Toruniu Nadinspektora Marcina Spychałę.

Tematem szkolenia były zmiany wprowadzone do Kodeksu Pracy Ustawą z dnia 9 marca 2023 r. o zmianie ustawy - Kodeks pracy oraz niektórych innych ustaw. Zagadnienia wynikające z work-life balance i przejrzystych warunków zatrudnienia cieszyły się niemałym zainteresowaniem, co potwierdza liczna grupa obecnych członków naszego Stowarzyszenia i duża ilość zadawanych pytań.

Korzystając z okazji Prezes naszego oddziału Marek Karczewski złożył podziękowanie Marcinowi Łapaczowi za wystąpienie na konferencji organizowanej przez PIP w Bydgoszczy.