SPOTKANIE ODDZIAŁU

SPOTKANIE ODDZIAŁU W MZK W TORUNIU

Szanowne koleżanki i koledzy,

W dniu 18 kwietna 2024 r  o godz. 16:00, organizujemy spotkanie naszego oddziału na terenie Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Toruniu przy ul Legionów 220 w Zajezdni Autobusowej.

Spotkanie będzie składało się z dwóch oficjalnych etapów.

W I etapie odbędzie się szkolenie dla naszych członków oddziału, które poprowadzi przedstawicielka firmy Krause pani Adrianna Ochman

drugim prelegentem - szkoleniowcem, będzie przedstawiciel toruńskiej  placówki PIP (najprawdopodobniej pan nadinspektor Marcin Spychała).

W II etapie będziemy, uczestniczyć w zwiedzaniu zajezdni autobusowej pod kątem zastosowanych tam nowoczesnych specjalistycznych rozwiązań bhp,

w tym wyrobów firmy Krause.

Po zakończeniu oficjalnej części spotkania odbędzie się "giełda" przy kawie z naszymi gośćmi, którzy odpowiedzą na nasze pytania.

Przy zwiedzaniu Zajezdni Autobusowej obowiązuje strój bhpowca czyli kamizelka oraz hełm ochronny.

Więcej szczegółów dotyczących najbliższego spotkania podam później po otrzymaniu szczegółowego planu od naszych prelegentów.

W załączeniu odpowiedź pana prezesa Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu. Nadmieniam także, że gospodarzem spotkania jest nasz kolega ze stowarzyszenia Adam Robaczewski, któremu już teraz bardzo dziękuję za umożliwienie spotkania.

Oczywiście jak zwykle liczę na Waszą obecność i aktywność podczas spotkania.

Bardzo proszę o potwierdzenie Waszej obecności podczas tego spotkania.